Quivers (9.2.1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Reset
ru: Сбросить

en: Debug Mode
ru: Режим отладки

en: State
ru: Состояние

en: Desc
ru: По убыванию

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Other
ru: Другое

en: Order
ru: Порядок

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Shipping
ru: Доставка

en: Processing
ru: Обработка

en: Processed
ru: Обработано

en: Apply
ru: Применить

en: Cancelled
ru: Отменено

en: Offset
ru: Пропустить

en: Tracking number
ru: Отслеживаемый номер

en: Current User
ru: Текущий пользователь

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Shipped
ru: Отправлен

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Sales tax
ru: Налог с продаж

en: Master
ru: Основной

en: REST export
ru: REST экспорт

en: Placed
ru: Размещён
