Quivers (9.2.1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Other
sk: Ostatné

en: Order
sk: Poradie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Production
sk: Produkcia

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Tracking number
sk: Sledovacie číslo

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Shipped
sk: Odoslané

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Placed
sk: Zadaná

en: Purchasable entity
sk: Kúpiteľný subjekt
