Quivers (9.1.3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Reset
eu: Garbitu

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Other
eu: Bestea

en: Order
eu: Ordena

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
