Quivers (9.1.3) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Reset
ro: Resetează

en: State
ro: Status

en: Desc
ro: Descendent

en: Inactive
ro: inactiv

en: Other
ro: Altele

en: Order
ro: Comandă

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Production
ro: Producţie

en: Shipping
ro: Transport

en: Processing
ro: În procesare

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: REST export
ro: Export REST

en: Placed
ro: Plasat
