Quivers (9.1.3) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Reset
sv: Återställ

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Other
sv: Övriga

en: Order
sv: Ordning

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Production
sv: Produktion

en: Shipping
sv: Leverans

en: Processing
sv: Bearbetar

en: Apply
sv: Applicera

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: Offset
sv: Kompensera

en: Tracking number
sv: Spårningsnummer

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Sales tax
sv: Omsättningsskatt

en: Master
sv: Huvud
