Quivers (9.1.3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Other
te: ఇతర

en: Order
te: క్రమం

en: Processing
te: ప్రాసెస్ చేస్తున్నాం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Current User
te: ప్రస్తుత వాడుకరి

en: - All -
te: - అన్ని -
