Quivers (9.1.3) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Reset
tr: Sıfırla

en: State
tr: Durum

en: Desc
tr: Azalan

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Other
tr: Diğer

en: OFF
tr: KAPALI

en: Order
tr: Sıralama

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Production
tr: Üretim

en: Shipping
tr: Kargo

en: Processing
tr: İşliyor

en: Apply
tr: Uygula

en: Cancelled
tr: İptal

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Tracking number
tr: İzleme numarası

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Shipped
tr: Gönderildi

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: REST export
tr: REST dışa aktarma
