Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: All
bn: সমস্ত

en: Profile
bn: প্রোফাইল
