Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: User
id: Pengguna

en: User ID
id: ID Pengguna

en: All
id: Semua

en: Score
id: Skor

en: State
id: Status

en: Profile
id: Profil

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Analysis
id: Analisa

en: Apply
id: Terapkan

en: Asc
id: Urutan turun
