Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: All
mn: Бүгд

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо
