Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: User
nl: Gebruiker

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: All
nl: Alle

en: State
nl: Status

en: Desc
nl: Aflopend

en: Profile
nl: Profiel

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Analysis
nl: Analyse

en: Apply
nl: Toepassen

en: Evaluated
nl: Beoordeeld

en: Asc
nl: Oplopend
