Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Reset
fa: اعاده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: All
fa: همه

en: Score
fa: امتیاز

en: ,
fa: ،

en: State
fa: وضعیت

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Asc
fa: صعودی
