Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Default
te: అప్రమేయం

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: All
te: అన్నీ

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Analysis
te: విశ్లేషణ

en: Apply
te: ఆపాదించు
