Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: User
ur: صارف

en: Profile
ur: پروفائیل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
