Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Score
af: Punt

en: Profile
af: Profiel

en: Apply
af: Pas toe
