Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: All
ast: Too

en: Profile
ast: Perfil
