Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: All
bg: Всички

en: State
bg: Статус

en: Profile
bg: Профил

en: Apply
bg: Търси
