Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
