Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: All
cs: Vše

en: Score
cs: Skóre

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Profile
cs: Profil

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Analysis
cs: Analýza

en: Apply
cs: Použít

en: Quiz
cs: Kvíz

en: Asc
cs: Vzestupně
