Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: All
da: Alle

en: Score
da: Karakter

en: State
da: Status

en: Desc
da: Faldende

en: Profile
da: Profil

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Analysis
da: Analyse

en: Apply
da: Udfør

en: Asc
da: Stigende
