Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: User
es: Usuario

en: User ID
es: ID de Usuario

en: All
es: Todo(s)

en: Score
es: Puntuación

en: State
es: Estado

en: Profile
es: Perfil

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Analysis
es: Análisis

en: Apply
es: Aplicar

en: Quiz
es: Test

en: Evaluated
es: Evaluado
