Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: All
hr: Svi

en: Score
hr: Rezultat

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Profile
hr: Profil

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
