Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: All
is: Allt

en: State
is: Fylki

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
