Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Score
jv: Skor

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Profile
jv: Profil

en: Asc
jv: Urut Maju
