Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی
