Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: All
lv: Visi

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Profile
lv: Profils

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Analysis
lv: Analīze

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Evaluated
lv: Novērtēts
