Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: State
mr: राज्य

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
