Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
