Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول
