Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Profile
sq: Profili
