Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: State
sr: Статус

en: Sort by
sr: Сортирај по
