Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: All
sv: Alla

en: Score
sv: Poäng

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Profile
sv: Profil

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Analysis
sv: Analys

en: Apply
sv: Applicera

en: Quiz
sv: Frågesport

en: Asc
sv: Stigande
