Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: All
ta: எல்லா

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Profile
ta: சுயவிபரம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
