Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: User
tr: Kullanıcı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: All
tr: Tümü

en: Score
tr: Puan

en: State
tr: Durum

en: Desc
tr: Azalan

en: Profile
tr: Profil

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Analysis
tr: Analiz

en: Apply
tr: Uygula

en: Quiz
tr: Sınav

en: Evaluated
tr: Değerlendirildi/mi

en: Asc
tr: Artan
