Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
