Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: All
uk: Все

en: Score
uk: Вага

en: State
uk: Стан

en: Desc
uk: Спад

en: Profile
uk: Профіль

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Analysis
uk: Аналіз

en: Apply
uk: Застосувати

en: Quiz
uk: Тест

en: No results.
uk: Безрезультатно.

en: Asc
uk: Зрост
