Quiz item analysis (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Default
vi: Mặc định

en: User
vi: Người dùng

en: User ID
vi: ID người dùng

en: All
vi: Tất cả

en: Score
vi: Điểm

en: State
vi: Bang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Analysis
vi: Phân tích

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Asc
vi: Tăng dần
