Quiz Maker (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (45 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Question
sk: Otázka

en: Score
sk: Skóre

en: Revisions
sk: Revízie

en: State
sk: Stav

en: Time limit
sk: Časový limit

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Time format
sk: Formát času

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Hours
sk: Hodiny

en: Results
sk: Výsledky

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Standard
sk: Štandardná

en: Review
sk: Prehľad

en: Finished
sk: Ukončené

en: Questions
sk: Otázky

en: Started
sk: Začaté

en: Answers
sk: Odpovede

en: Revert to earlier revision
sk: Vrátiť sa k predchádzajúcej revízii

en: Delete earlier revision
sk: Odstrániť predchádzajúcu revíziu

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
