Quiz Maker (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Score
az: Hesab

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: State
az: Dövlət

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Workflow
az: İş axını

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Standard
az: Standart

en: Revert to earlier revision
az: Əvvəlki versiyaya qayıdın

en: Delete earlier revision
az: Əvvəlki versiyanı silin

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Structure
az: Struktur
