Quiz Maker (1.0.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Question
sq: Pyetja

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Revert
sq: Rikthe

en: Results
sq: Rezultatet

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Finished
sq: Përfundoi

en: Revert to earlier revision
sq: Rikthe tek një revizion më i hershëm

en: Delete earlier revision
sq: Elemino revizionin më të vjetër

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
