Quiz Maker (1.0.5) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Results
ps: پایلې

en: Revision
ps: بياكتون

en: Standard
ps: معياري

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Structure
ps: جوړښت
