Quiz Maker (all releases) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Results
gu: પરિણામો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું
