Quiz Maker (1.0.71) - en to kk translation catalogue (34 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Question
kk: Сұрақтар

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Operation
kk: Операция

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Finished
kk: Аяқталды

en: Revert to earlier revision
kk: Ескі ревизияны қайтару

en: Delete earlier revision
kk: Ескі ревизияларды жою
