Quiz Maker (1.0.71) - en to lv translation catalogue (66 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Operation
lv: Operācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Hours
lv: Stundas

en: Results
lv: Rezultāti

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Standard
lv: Standarta

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Passed
lv: Nokārtots

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Started
lv: Sākts

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Pass rate
lv: Nokārtošanas līmenis

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Evaluated
lv: Novērtēts

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Set as current revision
lv: Iestatīt kā pašreizējo revīziju
