Quiz Maker (1.0.8) - en to lt translation catalogue (73 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Score
lt: Balas

en: Revisions
lt: Versijos

en: State
lt: Etapas

en: Desc
lt: Maž

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Workflow
lt: Darbo eiga

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Hours
lt: Valandos

en: Results
lt: Rezultatai

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Questions
lt: Klausimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Started
lt: Pradėta

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją

en: Current revision
lt: Dabartinė versija

en: Structure
lt: Struktūra

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Asc
lt: Did

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID

en: @date by @username
lt: @username - @date

en: Revert to earlier revision of a translation
lt: Atstatyti į ankstesnę vertimo versiją

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
lt: Ar tikrai norite sugrąžinti @language vertimą į %revision-date datą?

en: Revert content shared among translations
lt: Sugrąžinti turinį, bendrą visiems vertimams

en: Set as current revision
lt: Nustatyti kaip dabartinę versiją
