Quiz Maker (1.0.8) - en to ms translation catalogue (51 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Suffix
ms: Akhiran

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: This action cannot be undone.
ms: Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: Weight
ms: Pemberat

en: Preview
ms: Pratonton

en: True
ms: Benar

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: User
ms: Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: Question
ms: Soalan

en: All
ms: Semua

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Score
ms: Skor

en: Revisions
ms: Semakan

en: Session ID
ms: ID Sesi

en: Desc
ms: Menurun

en: Operation
ms: Operasi

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Workflow
ms: Alir kerja

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Results
ms: Keputusan

en: Revisions for %title
ms: Semakan bagi %title

en: Revision
ms: Semakan

en: Finished
ms: Selesai

en: Questions
ms: Soalan-soalan

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Revert to earlier revision
ms: Kembali kepada semakan sebelumnya

en: Delete earlier revision
ms: Hapus semakan sebelumnya

en: Structure
ms: Struktur

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title

en: Asc
ms: Menaik
