Quizers (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: delete
tr: sil

en: view
tr: görüntüle

en: created
tr: oluşturulma

en: edit
tr: düzenle

en: Results
tr: Sonuçlar

en: duration
tr: süre

en: Start quiz
tr: Sınava başlayın
