Quizers (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: delete
fi: poista

en: view
fi: näkymä

en: created
fi: luotu

en: edit
fi: muokkaa

en: Results
fi: Tulokset

en: duration
fi: Kesto

en: Start quiz
fi: Aloita tehtävä
