Quizers (1.0.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: delete
ja: 削除

en: view
ja: ビュー

en: created
ja: 作成日

en: edit
ja: 編集

en: Results
ja: 結果

en: duration
ja: 期間

en: Start quiz
ja: クイズを開始
