Quizers (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: view
lv: skatīt

en: created
lv: izveidots

en: edit
lv: labot

en: Results
lv: Rezultāti

en: Start quiz
lv: Sākt testu
